تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - سید ! ذکر خدا برای تو یعنی بیعت با امام خمینی و بدان که غیر از این بر تو حرام است

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
سید ! غفلت یعنی همراهی با شیطان و علاج اش ذکر خداست و ذکر خدا برای تو یعنی بیعت خود با امام خمینی و تو بدان که غیر از این بر تو حرام است، حرام. آتش است، آتش و ذلت است، ذلت.


http://upcity.ir/images2/42150860067773778509.jpg
شهید سیدمحمد رضوی جمالی
این نوشته ها افسانه نیست ،بلکه قسمتی از تاریخ است ،تاریخی در همین نزدیکی در کنار ما شاید ،همسایه ما درکوچه ومحله ها مان ،همانها که غبار فراموشی مظلومانه آنها را از قلوب پاک دهه پنجاه و شصتی مردم ما می زداید ،ابر فراموشی و وادادگی مطامع دنیائی،اما قلم ،کاغذ ،دفتر و همه ی اشیاء این عالم ،آنها را ازیاد نخواهند برد ! مردانی بودند که برای حکومت قرآن وپرستش خداوند برروی کره خاکی جان خود را هدیه پیشگاه الهی کردندواین عهد را از ازل با خدای خویش بسته بودند، علی اکبرهای خمینی  که تورقی  به وصیت روشنگرانه شان کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بود بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهایمان است .در ادامه دستنوشته ای آسمانی از روحانی شهید سید محمد رضوی جمالی در ایام شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

سید ! ذکر خدا برای تو یعنی بیعت با امام خمینی و بدان که غیر از این بر تو حرام است

سید ! با تکیه بر خداوند، دنیا را مرکب خود کن و بر او سوار شو که جای ماندن نیست و مگذار که او بر تو سوار شود که سنگینی آن سرانجام، تو را از پای در خواهد آورد.

سید ! خدا را بخوان که او تو را می خواند، پس در فکر سفر و جمع آوری توشه باش اما نه از مال دنیا که آن برای تو وسیله ای بیش نمی باشد بلکه با عبادت، احسان، سخاوت مندی، جوانمردی، دوستی با دوستان و عدالت با دشمنان خدا، دوری از شر و زشتی ها، بی نیازی از مردم، محتاج خدا بودن و بهتر از همه، صلوات بر پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت که سبک ترین و با ارزشمندترین توشه هاست.

سید ! از خدا کمک بخواه که امانت مردم، امانت خداست و هر دو را باید با اخلاص و بدون غش تحویل دهی؛ پس در حفظ اعضا و جوارح ات بکوش تا نزد نقادان دو عالم، رسوا نگردی، چون تاریکی این دنیا، همانا سیه روزی آن دنیاست.

سید ! تو غفلت می کنی، خدا با تو مدارا و بدان که گذشته ها گذشت و اکنون وقت را غنیمت شمار و قرب الهی را با طلب مغفرت پیشه کن که آینده بسیار دور است و شاید که هرگز به آن نرسی.

سید ! دنیا برای تو ساخته شد، نه تو برای دنیا و از آن باید به عنوان وسیله و دست آویز استفاده کنی و به قدر توان خود حتی بیشتر، توشه ای برای عالم آخرت ذخیره سازی.

سید ! در همه حال به فکر رفتن باش، چون خود نیامدی که خود باز گردی.

سید ! قبل از این که فشار قبر، بدنت را پاره پاره کند و غذایی برای جانوران گردی، با مهیا شدن برای عبادت پروردگارت در هر حالی، همه را ذوب کن تا ضرر و زیان دو عالم نصیب ات نشود.

سید ! غفلت یعنی همراهی با شیطان و علاج اش ذکر خداست و ذکر خدا برای تو یعنی بیعت خود با امام خمینی و تو بدان که غیر از این بر تو حرام است، حرام. آتش است، آتش و ذلت است، ذلت.

سید ! همانند یکسری از زاهدان احمق اشتباه نکن و بدان عبادت، تنها برپایی نماز نیست بلکه جزیی از آن می باشد. همه کارها برایت عبادت خواهد بود، کار کردن، دستگیری نمودن، خوابیدن، راه رفتن، نشستن و بر خواستن، جهاد در راه خدا و فراگیری علم.

سید! هوشیار باش تا پشیمان نگردی، چون بازگشت به گذشته، امری محال است. پس بیدار باش تا آینده ات تباه نگردد.

سید ! دوستان آن عالم را باید از این دنیا برگزینی، پس با دوستان خدا انس و الفت پیشه کن تا زمان دستگیری دست ات را بگیرند.

روحمان با یادش شاد با ذکر صلوات


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 تیر 1393 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}