تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - خدایا !از تو می خواهم هنگام شهادت به جای آخ! گفتن نام تو و امام عزیز را برزبان آورم

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
خداوندا ! از تو می خواهم که مرا چنان کنی تا در لحظه ی اصابت تیر یا ترکش دشمن به من ٬ به جای آخ گفتن نام تو را و نام امام عزیزمان را که یاری دهنده این ملت است برزبان آورم .
بقیه در ادامه مطلب..


► لطفا نظر یادتون نره ◄
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، مردان مردی که به لذتهای حلال این دنیائی پشت پا زدند وآسمانی شدند. در ادامه فرازی از وصیتنامه  جهادگرشهید سیدعباس زمانی کلاریجانی اعزامی از سوادکوه در سالروز شهادتش، تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

جهادگر شهید سیدعباس زمانی درسال 1336 درروستای کلاریجان از توابع سوادکوه دیده به جهان گشود وبه عنوان جهادگر در لشکر25کربلا مجاهدتهای فراوانی نمود، این شهید بزرگوار درتاریخ 24فروردین62 در عملیات والفجر1 در منطقه شرهانی در اثر اصابت ترکش خمپاره به بدن مبارکش آسمانی شد.

فرازی از وصیتنامه شهید سیدعباس زمانی

مادر مهربان و دلیرم ، از شما استدعا دارم خود را از صبرکنندگان قرار دهی و خدا را شکر کن که ثمره ی زندگی شما در راه خدا شهید شد .

پدر و مادر عزیزم ، مرا ببخشید از اینکه نتوانستم دست شما را بگیرم و خدمتی به شما کرده تا شمّه ای از زحمات شما را جبران کنم . من فداکردن جان  در راه اسلام و دین و ناموس را ازوظایف خود می دانم .

خداوندا ! از تو می خواهم که مرا چنان کنی تا در لحظه ی اصابت تیر یا ترکش دشمن به من ٬ به جای آخ گفتن نام تو را و نام امام عزیزمان را که یاری دهنده این ملت است برزبان آورم .

همسرم ! در شهید شدن بنده ناراحت نشو ٬ چرا که عشق من به تو کم نیست . توجای خویش را در قلبم باز نمودی اما من به عشق برتر دست یافتم .

از پدرم این استدعا را دارم که اگر من شهید شدم ناراحت نباشید و ادامه دهنده ی راه من باشید .


نوشته شده در تاریخ شنبه 30 فروردین 1393 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}