تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - مادروخواهرم !امیدوارم ،دامادی مرا در لباس خونین ببینند وبرسرقبرم جشن وشادی برپاکنید

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
همیشه آرزو می كردم كه روزی بتوانم این همه حرف زده را به عمل ثابت كنم كه عملی در كار بوده ،اسلام فقط شعار نیست بلكه عمل است وهرگز دوست ندارم برای خود كشته شوم بلكه در راه رضای خدا

بقیه در ادامه مطلب..


► لطفا نظر یادتون نره ◄


 این نوشته ها قسمتی از تاریخ است ،تاریخی در همین نزدیکی در کنار ما شاید ،همسایه ما درکوچه ومحله ها مان ،همانها که غبار فراموشی مظلومانه آنها را از قلوب پاک دهه پنجاه و شصتی مردم ما می زداید ،ابر فراموشی و وادادگی مطامع دنیائی،اما قلم ،کاغذ ،دفتر و همه ی اشیاء این عالم ،آنها را ازیاد نخواهند برد ! مردانی بودند که برای حکومت قرآن وپرستش خداوند برروی کره خاکی جان خود را هدیه پیشگاه الهی کردندواین عهد را از ازل با خدای خویش بسته بودند، علی اکبرهای خمینی  که تورقی  به وصیت روشنگرانه شان کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بود بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهایمان است .در ادامه وصیت آسمانی شهید میرزا علی ابراهیمی اعزامی از بهشهر در سالروز شهادتش تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

شهید میرزا علی ابراهیمی در سال 1339 در رستمکلاء بهشهر دیده به جهان گشود و در14/1/60 طی مجاهدتهای فراوان در مریوان کردستان بر اثر اصابت گلوله مستقیم به سینه ،آسمانی شد و به شهادت رسید ،پیکراین شهید بزرگوار در امام زاده محمد(معصوم زاده ) شهر رستمکلا به خاک سپرده شد وچراغی شد برای هدایت اهل ظلمت.

وصیتنامه ملکوتی شهید میرزا علی ابراهیمی

ان الدین عند الله الاسلام : بدرستی كه دین نزد خداوند اسلام است

واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا : همگی به ریسمان خدا چنگ بزنید ومتفرق نشوید

آرزویم این بود که این همه حرف زده شده را عمل کنم

باری اینجانب میرزا علی ابراهیمی همیشه آرزو می كردم كه روزی بتوانم این همه حرف زده را به عمل ثابت كنم كه عملی در كار بوده ،اسلام فقط شعار نیست بلكه عمل است وهرگز دوست ندارم برای خود كشته شوم بلكه در راه رضای خدا كه ثابت كنم همچنانكه مولایم علی وحسین ( ع ) ودیگر امامان ثابت كرده اند كه بنده خدا هستند واول پیروزی بر كافران وبعد شهادت كه حق است .

اگر كشته شوم واگر بكشم برای رضای خداست

 اگر كشته شوم واگر بكشم باز هم برای نفس پرستی نیست زیرا در راه رضای خداست. می خواهم این قطره خونی كه در رگهای من جاری است در راه اسلام ریخته شود وتوصیه می كنم به مادرم كه برای مردن من ناراحت نشود ، زیرا مردن حق است چه بهتر كه در دفاع از مملكت اسلامی كشته شوم .

مادرم امیدوارم كه دامادی مرا در لباس خونین ببینند


مادرم اگر شهید شدم ناراحت نباشید زیرا همانطوری كه میدانید 100 هزار جوان شهید واسیر شده اند وفقط می خواهم گریه نكنی وبقیه برادرانم را تشویق كنید كه در راه اسلام ارشاد كنند واسلام واقعی را تحت رهبری امام خمینی به پیش ببرند مادرم امیدوارم كه دامادی مرا در لباس سفید وخونین ببینند .

خواهرم برسر قبرم جشن وشادی برپا کنید که به آرزویم رسیدم


برادرم ابراهیم وایوب همه برادران مجاهد اسلام را فراموش نكنید . خواهران همچو زینب صبر داشته باشید وجشن را در سر قبر من برپا كنید وشادی كنید كه به آرزویم رسیدم .

مادر فراموش نكن همیشه به شما گفته بودم روزی می روم واگر نروم وظیفه اسلامی را انجام نداده ام ،بشما توصیه می كنم كه هرگز برای شهید گریه نكنید بلكه خوشحال باشید كه من در راه كسی كه ما را آفرید شهید می شوم برای خواندن نماز من، امید امام خمینی در بهشهر، حجت الاسلام جباری را دعوت كنید وبرای دفن من هر جا مادرم پیشنهاد داد دفنم كنید به پدرم بگوئید كه خون بر شمشیر پیروز است وهرگز از چشمش آب بیرون نیاید وتوصیه دارم كه به پیرمردان وجوانان قدرت پیروی از حركتش بدهد ، به ابراهیم بگوئید تا می تواند وآنچه از شهید می داند ، گریه نكند وبه پسرخاله ودوستها بگوئید كه راه شهیدان را با فكر وآگاهی تمام ادامه دهند وخط سرخ شهادت را به دیگران معرفی كنند .

والسلام

میرزا علی ابراهیمی 16 / 10 / 59

خدایا شهادت را نصیب همه كن ومردن برای خودم را بیرون كن

روحمان بایادش شاد باذکر صلوات


نوشته شده در تاریخ جمعه 29 فروردین 1393 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}