تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - به دخترم بگوئید؛ پدرت با مهدی فاطمه(عج) خواهد آمد

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
شما را به مظلومیت بهشتی سوگند می‌دهم که دخترم را چون فاطمه (س) تربیت نمائید و به دخترم بگویید که پدرت با مهدی فاطمه (س) خواهد آمد. از خواهرانم می‌خواهم که پیام‌رسان خونمان چون زینب کبری (س) باشند.
توضیحات بیشتر در ادامــه ...

► لـطفـا نـظـر یـادتـان نـرود ◄
 این نوشته ها افسانه نیست ،بلکه قسمتی از تاریخ است ،تاریخی در همین نزدیکی در کنار ما شاید ،همسایه ما درکوچه ومحله ها مان ،همانها که غبار فراموشی مظلومانه آنها را از قلوب پاک دهه پنجاه و شصتی مردم ما می زداید ،ابر فراموشی و وادادگی مطامع دنیائی ،اما قلم ،کاغذ ،دفتر و همه ی اشیاء این عالم ،آنها را ازیاد نخواهند برد ،روزی که ما برای دنیا جان خواهیم داد ،مردانی بودند که برای حکومت قرآن وپرستش خداوند برروی کره خاکی جان خود را هدیه پیشگاه الهی کردندواین عهد را از ازل با خدای خویش بسته بودند! علی اکبرهای خمینی  که یک برگ از وصیت روشنگرانه شان کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بود بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهای مان است،یکی از این هزاران اسطوره اخلاص وشجاعت سردار شهید بهمن کیانی یکی از فرماندهان لشکر 25 کربلا است که شرح حالی از زندگی و وصیت شان به مناسبت  سالگرد شهادت این سردار مخلص سپاه اسلام ،تقدیم مخاطبان گرامی می شود؛

در یکی از روزهای زیبای اردیبهشت ماه سال 1339 ،در خانواده‌ای مذهبی از شهر شهید پرور گلوگاه ،کودکی به دنیا آمد که نام او را بهمن نامیدند.

بهمن، تحصیلات خود را تا دوره راهنمایی با موفقیت به پایان رساند و بعد از آن در سال 1358 به خدمت مقدس سربازی رفت و در دوران سربازی به عضویت انجمن اسلامی ارتش درآمد و در همین دوران بود که با فعالان حزب جمهوری اسلامی آشنا شد و با آنان همکاری کرد.در همین راستا ملاقات هایی با شهید مظلوم دکتر بهشتی داشت در سال 1360 به جمع برادران انقلابی خود در سپاه پاسداران پیوست و با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه‌های نبرد شتافت.

جانشین گردان امام حسین (ع) بود که به توپخانه لشگر منتقل گردید و پس از مدتی خدمت از آنجا به معاونت تیپ یکم منصوب شد.

بهمن تمام لحظه‌های عمر شریفش را صرف خدمت به مردم کرد، علی‌رغم خدمت شبانه‌روزی بیشترین فشارها متوجه او بود. حضور مداوم او در جبهه‌های نبرد و شرکت در عملیاتهای متعددی مانند : مطلع‌الفجر، فتح‌المبین، بیت‌المقدس، والفجر مقدماتی، فرصت زیادی برای رسیدگی به امور خانواده نمی‌گذاشت اما این مرد حق با وجود مسئولیت سنگین و کار زیاد همیشه به خانواده معظم شهدا سر می‌زد.

 بهمن بارها و بارها در عملیاتها مجروح شد ابتدا در عملیات مطلع‌الفجر بار دوم در عملیات والفجر6 و بار سوم در مناطق غرب و هربار بعد از بهبودی مختصر به جبهه‌های نبرد بازمی‌گشت.

سرانجام روح عاشق این سرباز روح‌الله و مسئول مهندسی لشگر 25 کربلا طی عملیات والفجر 8 از قفس تن آزاد شد و در تاریخ 1365/1/9 در سن 26 سالگی در منطقه فاو به سوی ملکوت اعلی پرواز کرد و در گلزار شهدای روستای سفیدچاه آرام گرفت.
وصیت ‌‌نامه سردار شهید بهمن کیانی

به نام خدا

ولایت فقیه، قلب ملت است.... مادرم، همه ما مسلمانیم و از پیروان ائمه و دین، تمام ائمه ما برای استقرار و ترویج اسلام بزرگ فدا شدند و ما که خود را پیرو ائمه (ع) می‌دانیم باید راه و روش آنان را در پیش بگیریم. در طول تاریخ، کفر با اسلام عزیز سر ستیز داشته است و اسلام و کفر در مقابل یکدیگر با هم جنگ کردند و ائمه طاهرین و امامان معصوم ما به واسطه این تقابل فرهنگی همگی در غریبی و مظلومیت به سر بردند. اکنون که پس از 1400 و اندی سال، سیدی از تبار پیامبر‌(ص) به پا خاسته و اسلام را جان تازه بخشید، می‌رود تا بار دیگر جهان را در بر گیرد و مسلمانان را با یک خط واحد و یک خط و یک رهبر به مبارزه با کفر فرا خواند......

استعمارگران باید بدانند که کاخ سر به فلک کشیده‌شان را که از دست رنج محرومان ساخته شده، به دست همین محرومان بر سرشان خراب خواهد شد. و ما پرچم سبز لااله‌الا‌الله و محمدرسول‌الله و علی ولی‌الله را به روی تمامی کاخ‌های استکبار در جهان، از آمریکا و شوروی و اسرائیل غاصب گرفته تا دیگر کاخهای موجود در جهان برافراشته خواهیم کرد.

عده‌ای فریاد برمی‌آورند که روحانیت نباید در سیاست دخالت کند. اینها همان فریادها و صداهایی است که از کاخهای استکبار شنیده می‌شود .در مکتب ما روحانیت یعنی سیاست و دیانت و ما روحانیت را الگو و اسوه خود می‌دانیم، در هر نبرد و قیام و انقلاب که پیشتاز آن روحانیت نبوده است ،ما در آن قیام و انقلاب‌ها شکست خورده‌ایم.چون ما به تجربه دیده‌ایم که در طول تاریخ در جهان ،انقلاب‌ها و قیامهای متعددی رخ داده است که به علت شرکت نداشتن روحانیت ،آن انقلاب و قیام به انحراف و یا به سازش کشیده شده است.....

شما را به مظلومیت بهشتی سوگند می‌دهم که دخترم را چون فاطمه (س) تربیت نمائید و به دخترم بگویید که پدرت با مهدی فاطمه (س) خواهد آمد. از خواهرانم می‌خواهم که پیام‌رسان خونمان چون زینب کبری (س) باشند.

روح مان با یادش شاد، با ذکر صلواتنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 فروردین 1393 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}