تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - همسرم !بعد از جنگ یک فرزندم را به قدس عزیز ودیگری را به حوزه بفرست

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
همسرم مسئولیت شما بعد از من سنگین تر خواهد شد ،چون باید از این به بعد کار زینبی کنی، هم 5فرزند بی پدر را پدر وسرپرست باشی و هم انها را بیش از پیش در خط اسلام و امام پرورش دهی ،می دانم که این لیاقت وشایستگی را داری.

توضیحات بیشتر در ادامــه ...► لـطفـا نـظـر یـادتـان نـرود ◄
لشکرعرشی 25 کربلا صفحه ای از تاریخ ازیاد نرفتی این کشور است که دلاورمردانش از همین روستاها و شالیزارها و کوچه پس کوچه های شهرهای دور ونزدیک بخشی ازتاریخ عظیم وتمام نشدنی دفاع هشت ساله ی این کشوررا رقم زده اند،جوانان ،نوجوانان و پیرمردانی که تاریخ ،حسرت صلابت واخلاص شان را می خورد و تکرارشان بعید به نظر می رسد، یکی از این هزاران اسطوره معرفت واخلاص سردار شهید رحمت الله اصفهانی یک از فرمانده هان لشکر25 کربلا  است که به مناسبت ایام شهادتش،شرحی از زندگی و وصیت روشنگرانه اش  در ادامه تقدیم مخاطبان گرامی می شود:

از آغاز تا پرواز

سردار شهید رحمت الله اصفهانی در یك خانواده مذهبی در سال 1328 در روستای رمنت شهرستان بابل دیده به جهان گشود.ایشان فرزند ارشد خانواده بوده ومقاطع ابتدایی و راهنمایی را با موفقیت گذراند.ولی به علت وضعیت بد و نا مناسب مدارس در سال اول دبیرستان از ادامه تحصیل سرباز زدند.ایشان در مبارزات سیاسی قبل از انقلاب در محله پیر علم بابل نقش بسیار بارز و فعالی داشتند.

سردار شهیداصفهانی در سال 1345 ازدواج كردند كه ثمره این ازدواج پنج فرزند بوده است.این شهید بزرگوار به مدت یكسال هم معاون دادستان دادگاه انقلاب بابل بودند.ایشان همچنین در مناطق جنگی زحمات بسیاری كشیدند و مسولیت هایی هم داشتند كه از جمله آنها می توان از مسولیت گره تداركات و فرماندهی گردان نام برد.سردار شهید اصفهانی در چهارم فروردین61 درعملیات فتح المبین در منطقه كرخه در اثر اصابت تیر مستقیم به سرش به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و در گلزار شهدای معتمدی بابل به خاك سپرده شد.


خوشا آنان که بگذشتند از جان

فراز از وصیتنامه سردار شهید رحمت الله اصفهانی

بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا خُذُوا حِذْرَکُمْ فَانْفِرُوا ثُباتٍ أَوِ انْفِرُوا جَمیعاً(سوره نساء آیه71)

ای اهل ایمان سلاح جنگ برگیرید وآنگاه دسته دسته یاهمه به یک بار متفق برای جهاد بیرون روید.

جنگ جنگ است و عزت و شرافت ما در گرو این جنگ است.امام خمینی

       
     خوشا آنان که بگذشتند از جان            رسانیدند خود برکوی جانان

      زمال وجان وفرزندان گذشتند             به راه دین ومیهن حفظ قرآن

      خوشاآنان که درکوی شهادت              گرفته سبقت از کل شهیدان

      شهادت رازورمز زندگی هاست          بود راهی به مهمانگاه یزدان

      بود نام شهادت افتخاری                   در اسلام از برای هر مسلمان

        شهیدان زنده اندر روزگارند              نگرددمحو هرگز نام ایشان


امام ثارالله است هرگز او را تنها نگذارید

به عشق شهادت یا پیروزی کامل اسلام از پدر و مادر و همسر و 5 فرزند، خداحافظی کرده و به جبهه جنگ اعزام شدم و خدا این بار این لیاقت را به من عطاء کرده و شهادت که همان سعادت ابدی است نصیب من فرموده. عزیزان من! شما منتظر وصیت من هستید و من وصیتی ندارم جز آنکه شما را به مقاومت و پایداری در این جنگ درازمدت و طولانی، سفارش می کنم. چون این جنگ واقعاً مقدس است و شما را به خون شهیدان سوگند، نگذارید این جنگ به سازش کشیده شود.

هرگز تا خون در بدن دارید، امام را تنها نگذارید  که او ثارالله است و همیشه سر نماز او را دعا کنید و سعی کنید همیشه با روحانیت مبارز و آگاه در خط امام همراه باشید و ستم کاران جهان باید بدانند تا زمانی که یک مسلمان روی زمین زنده است،مبارزه است و این مبارزه بی امان تا نابودی کفر وشرک و نفاق وآن شاءالله تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد داشت.


مراقب افراد سود جو و فرصت طلب باشید

وصیت دیگر به شما همکاران یعنی بازاریان محترم و شما اعضای محترم انجمن اسلامی؛ بازاریان بدانید عده ای هستند ضد انقلاب و ضد خط امام، همه شما را پیش مردم بدبین می کنند،مراقب یک عده سود جو و فرصت طلب باشید ،نگذارید این قدر با احتکار و گران فروشی دادمردم مستضعف را دربیاورند! در این رابطه مسوولیت سنگینی دارید.

پدرو مادر بهتر ازجانم به هیچ وجه ناراحت نباشدو می دانم که نیستیدچون من امانتی بودم از طرف خدای متعال به دست شما ،خدا امانت خود را تحویل گرفت،بر خود ببالید و افتخار کنیدکه این امانت را صحیح و سالم به پیشگاه خدا هدیه کردید و پاداش این امانت داری را خواهید گرفت.


همسرم یک فرزندم را به قدس عزیز و دیگری را به حوزه بفرست

همسرم مسئولیت شما بعد از من سنگین تر خواهد شد ،چون باید از این به بعد کار زینبی کنی، هم 5فرزند بی پدر را پدر وسرپرست باشی و هم انها را بیش از پیش در خط اسلام و امام پرورش دهی ،می دانم که این لیاقت وشایستگی را داری.

همسرم ،اگرانشاءالله در این جنگ ما پیروز شدیم یک فرزندم را حتماً برای آزادی قدس عزیز طبق فرمان امام بفرست و یک فرزند مرا هم جهت تحصیل علوم دینیه به قم بفرست،چون در این دوران همان طوری که امام بارها فرمودند،اسلام عزیز نیاز شدید به این گونه جوانها دارد .

پدرجان لباس مقدس جهاد را موقع دفن از بدنم بیرون نیاورید و مرا بدون غسل دفنم کنید ،چون همین خون بدنم آب غسل من است.

در پایان برادران وخواهران محترم ،خدای نکرده مثل مردم کوفه نباشید و امام عزیز این پیر جماران را تنها نگذارید و اگر انشاءالله یک روزی هر کدام از شما دستتان به امام عزیز رسید ،سلام این حقیر را به او برسانید و عوض من دست مبارکش را ببوسید.


والسلام

به امید پیروزی تمام مسلمین بر کفر جهانی 

روحمان با یادش شاد با ذکر صلواتنوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 فروردین 1393 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}