تبلیغات
☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫ - درتشییع جنازه ام پرچم آمریکا را آتش بزنید

☫مــعـبــر سـایـبـری شهـیـد سـیـد عــیــســی اطـــــهــــــری☫
 
( جـــــــــــــــــا نــــــم فـــــــــدای رهــــــــــــبــــــر )
در تشییع جنازه ام تمام کارکنان سپاه وظیفه دارند شركت كنند وپرچم آمریكا را به آتش بكشند/خدایا تو خود شـاهدی، از روزی كـه خود را شناختم تو را شناختم و از روزی كه تورا شناختم به سویت شتافتم
توضیحات بیشتر در ادامــه ...

► لـطفـا نـظـر یـادتـان نـرود ◄
این نوشته ها افسانه نیست ،بلکه قسمتی از تاریخ است ،تاریخی در همین نزدیکی در کنار ما شاید ،همسایه ما درکوچه ومحله ها مان ،همانها که غبار فراموشی مظلومانه آنها را از قلوب پاک دهه پنجاه و شصتی مردم ما می زداید ،ابر فراموشی و وادادگی مطامع دنیائی ،اما قلم ،کاغذ ،دفتر و همه ی اشیاء این عالم ،آنها را ازیاد نخواهند برد ،روزی که ما برای دنیا جان خواهیم داد ،مردانی بودند که برای حکومت قرآن وپرستش خداوند برروی کره خاکی جان خود را هدیه پیشگاه الهی کردندواین عهد را از ازل با خدای خویش بسته بودند! علی اکبرهای خمینی  که یک برگ از وصیت روشنگرانه شان کافیست تا ابد ،مصباحی روشن فرا راهمان برای رسیدن به مقصودباشد ،هم آنان که چشم بروی هر آنچه تعلق بود بستند و به آسمانها پرکشیدند ، کوچه پس کوچه های شهرمان ،همین نزدیکی ها ، گواه روشن حرفهایمان است .

وصیت نامه نوجوان شهید کریم سیه چهره اطربی اعزامی از نکا در سالروز شهادتش تقدیم مخاطبان می شود:

«همه از خداییم و بسوی او بـاز می گردیم»

با ستایش بر پـروردگـار كه ماراهستی  بخشید و مراهدایت نموده تا درراه اسلام و قرآن و حق قدم گذارم وبا عرض بهترین درودهـا بر اتمـام كننده مكـارم اخلاق حضرت محمد(ص) پیامبر خدای.

با عرض درود و سلام بر محضر مبارك حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا الفداء منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) ونایب بر حقش امام بت شكن  یار مستضعفان ،دشمن مستكبران، خمینی كبیرو با درود وسلام بر ارواح پاك شهیدان انقلاب اسلامی وجنگ تحمیلی وبا سلام بر خانواده های عزیز و محترم شهدا و امت حزب الله .

 حالا كه لازم شده چند سـطری  به عنوان وصیت نامه بنویسم ،می دانم كه اكنون دارید ایـن وصیت نامه را می خوانید بسیار ناراحت می شوید امـا بایـد متـوجه باشید كه باید در راه اسـلام ایـن مشكلات و سختیها را تحمل كرد اصلاً ما باید در راه اسلام از تمام هستی مان بگذریم زیرا همه هستیمان از خداست و ما امانتی هستیـم در نزد خدای و باید آن را سالم به دست صاحبش برسانیم.

امیدوارم اگر لایق این بودم ،شهید شوم وخداوند متعال این فوز عظیم  را نصیب من بگرداند . مردن برای همه است پس چه بهتر كه در راه خدا كشته شویم چون كشته شدن در راه خدا بر مردن در بستر، مزیتها و برتریهایی دارد كه نخستین آن پاك شدن از گناهانی است كه انسان مرتكب شده است پس انسانی كه وجودش و تمام هستی اش متعلق به خودش نیست و فقط برای آزمایشات الهی به دنیا آمده است چـه بـهتر كه در این امتحان الهی سر فراز بیرون آید و در تمام حال خدا را در نظر داشته باشد .

هیچ گاه از یاد خدا غافـل  نشوید / اَلا بِذِكرِاللهِ تَطمَئِنَّ القُلُوب/ قلبها با یاد خدا آرامش می گیرد. امروز شهید آگاهانه و با سلاح ایمان و قـدرت الله اكـبر كه برتر از همـه سـلاحها  و قدرتهاست راهش را انتخاب كرده كه نتیجه اش انتخاب /فُزتُ بِربِّ الكعبه/است كه خداوند انشاء الله روزی نصیب همـه افراد آرزومند كند كه بزرگترین پیروزی در پیشگاه خداوند است.

خدایا تو خود شـاهدی،  از روزی كـه خود را شناختم تو را شناختم و از روزی كه تورا شناختم به سویت شتافتم وتاآنجا كه برایم امكان داشت درراه تو كوشیدم !

خدایا، ای معبودم و ای معشوقم نمی دانم كه چگونه تورا ستایش كنم ،ولی همین قدر می دانم كه هر كس عاشق ات شد دست از همه چیزكشیده و به سوی تومی شتابد واین را به خوبی  در خـود احساس كرده ومی كنم.

 پدر بزرگوارم ومادر عزیز و مهربانم و ای افراد خانواده امروز از این كه  دركنـارتان می ایستم ناراحت نباشید و از این كه امانتی كه خدا به شما سپرده بود توانستید به این نحو به صاحب اصلی اش برسانید و همیشه خوشحال و سپاسگزار باشید.

برادر و خواهران عزیز وارجمندم ازاین كه توانستید در طول زندگی مرا ارشاد كنید ازشما تشكرمی كنمف ای دوستان گران بهایم وای دوستان عزیزكه با نیتی خالصانه در راه خدا تلاش می كنید ،ازفقدان من ناراحت نباشید.

برادران وخواهران حزب الله ازشما می خواهم كه گوش به فرمان امام بزرگوار و ولایت فقیه باشید وفرمان امام را خوب عمل كنید كه اوست می تواند مارا رهبری كند وآنچه كه ماداریم ازاسلام و روحانیت مبارز است كه باید به گفته های ایشان مو به مو عمل كنیم .

یك عرضی كه دارم این است در تشییع جنازه ام تمام کارکنان سپاه وظیفه دارند شركت كنند وپرچم آمریكا را به آتش بكشند وجنازه ام را در نزد بقیه شهدای اطرب به خاك بسپارید واگرجنازه ام هماننده سایر شهدای گمنام اسلام مفقود شد، ناراحت نباشید وهركس طلب كاراست ازاین جانب، باید به منزل ما مراجعه كند وبا آنها درمیان بگذارد.

درخاتمه امیدوارم كه كودكان باشعارشان وجوانان با سلاحشان وپیران با دعایشان ازانقلاب ودست آوردهایش حمایت كند وآرزوی جهانخواران را همیشه در گورستان تاریخ بسپارید از همـگی التـماس دعـا  دارم مرا حلال كنید.

« والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته »

کریم سیه چهره اطربی


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 اسفند 1392 توسط رضا خرّم
طراح قالب معبر : { رزمندگان مهدی}